Mesaj gönder
Shaoxing City Shangyu Safeway Fire Fighting Equipment Co.,Ltd
Posta: sales13@safewayfighting.com Tel: +86-18224526559
Ana sayfa Ev >

Shaoxing City Shangyu Safeway Fire Fighting Equipment Co.,Ltd Kalite kontrol

Kalite kontrol
Sertifikalar
  • BSI EN3
  • CE
KK Profili

Bazı yangın söndürücülerimiz CE 0036 0062 ,BS EN3, DNV ve MED onaylıdır.

 

Yangın söndürücü fabrikamız her zaman ürün kalite kontrolüne büyük önem vermiş ve ürettiğimiz her yangın söndürücünün en yüksek kalite standartlarını karşılayabilmesini sağlamak için bir dizi önlem almıştır.

1. Hammadde testi: Standartlarımızı ve gereksinimlerimizi karşıladıklarından emin olmak için tüm ham maddeler üzerinde sıkı testler yapacağız.

2. Üretim süreci kontrolü: Ürünlerin kalitesini ve tutarlılığını sağlamak için otomatik kontrol sistemi, üretim hattı izleme vb. dahil olmak üzere üretim sürecinde bir dizi önlem aldık.

3. Ürün testi: Üretilen her bir yangın söndürücü üzerinde görünüm denetimi, işlev testi, dayanıklılık testi vb. dahil olmak üzere birden fazla test yapacağız. Yalnızca testi geçen ürünler fabrikadan çıkarılacaktır.

4. Müşteri geri bildirimi: Müşteri geri bildirimlerine ve önerilerine büyük önem veriyoruz ve herhangi bir ürün kalitesi sorununu zamanında çözeceğiz ve iyileştireceğiz.

Bu kalite kontrol önlemleri sayesinde yangın söndürücü ürünlerimizin müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceğine ve onların güvenilir tercihi haline geleceğine inanıyoruz.

 

Shaoxing City Shangyu Safeway Fire Fighting Equipment Co.,Ltd kalite kontrol 0

Shaoxing City Shangyu Safeway Fire Fighting Equipment Co.,Ltd kalite kontrol 1

Shaoxing City Shangyu Safeway Fire Fighting Equipment Co.,Ltd kalite kontrol 2

 

 

 

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

+86-18224526559
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin